آموزش کامل (0 تا 100) اینستاگرام

اینستاگرام امروزه با محبوبیت خاصی برخودار است و نظر بسیار از مردم جهان را توانسته جلب کند و میتوان گفت که این شبکه اجتماعی بزرگ در ایران از کاربرد بسیار برخوردار است و طی گذشت زمان تغییرات بسیاری و بهبودی از جمله امکانات بسیاری در این شبکه اجتماعی بزرگ افزوده شده است

ما قصد داریم این شبکه اجتماعی عظیم را به طوری کامل و دقیق به شما آموزش داده تا بتوانید راحتر از آن استفاده کنید و شایان ذکر میباشد که با هر تغییر جزئی در اینستاگرام ما این متن را برای شما بروزرسانی خواهیم کرد.

دانلود و نصب اپلیکیشن اینستاگرام

ابتدا باید وارد یکی از فروشگاه های خود شده از جمله کافه بازار, مایکت و یا گوگل پلی استور همانند تصویری که مشاده میکنید. سپس در قسمت جستجو عبارت اینستاگرام و یا Instagram را سرچ کنید و آن را دانلود کنید. جالب است بدانید که تعداد افرادی که اینستاگرام را فقط در گوگل پلی دانلود کرده اند تعداشان از میلیون گذر کرده است. همچنین میتوانید اینستاگرام را از مرورگز خود دانلود کنید و در نهایت اگر به هر دلیلی امکان دانلود برای شما فراهم نیست میتوانید اینستاگرام را در پایین این مطلب آموزش دانلود کنید و پس از دانلود اینستاگرام آن را نصب کنید.

.

.

.

ساخت حساب کاربری و استافده از اینستاگرام

ثبت نام در اینستاگرام بسیار آسان است و شما میتوانید بدون ایمیل و شماره تلفن حساب کاربری خود را بسازید اما یکی از مواردی که بیشتر کاربران این گزینه را نادیده میگیرند فراموشی رمز عبور خود است و شما باید برای داشتن یک حساب مطمئن باید حتما یک ایمیل یا جیمیل معتبر و یا یک شماره تلفن برای ساخت حساب ثبت کنید که یک حساب کاربری سفت و سخت داشته باشید
برای ثبت نام بر روی گزینه sign up کلیک کنید.

نحوه ثبت نام و اینجاد حساب کاربری

در تصویر پیش رو 4 گزینه اصلی برای ساخت حساب کاربری دارید که به آن می پردازیم

  1. Moblie Number or Email به این معنی است که به شما می گوید یک ایمیل یا شماره تلفن همراه وارد کنید
  2. Full Name به معنی قرار دادن یک نام مسعتار است که میتوانید هرچیزی را وارد کنید
  3. username به معنی وارد کردن یک نام است که قبلا کسی آن را انتخاب نکرده باشد
  4. Password به معنای وارد کردن یک رمز عبور است که باید یک رمز سخت باشد که قابل پیش بینی نباشد و حتما آن را به خاطر بسپارید.
  5. بعد از تکمیل تمامی مراحل باید بر روی Sign up کلیک کنید و حساب کاربری شما آماده است که گزینه هایی برای شما ظاهر خواهد شد که باید بر روری گزینه Skip کلیک کنید.

آموزش هاآموزش های اینستاگرام

آموزش اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *