خرید کامنت

منظور از خرید کامنت چیست

خرید کامنت

اینستاگرام ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارد یکی از این ویژگی ها کامنت اینستاگرام میباشد کاربران اینستاگرام با استفاده از کامنت در اینستاگرام قادر هستند تا نظرات خودشان را در زیر پست پیج های دیگر و حتی در رابطه با پست های خود ارسال کنند و به گفتگو پرداخته و نظرات خودشان را رد و بدل کنند خرید کامنت دلخواه یا همان سفارشی یکی از ۵ اصول اصلی اینستاگرام بوده و در کنار ویژگی لایک، فالو، آنفالو و دایرکت میباشد شما با استفاده از این ویزگی ها میتوانید داخل اینستاگرام فعالیت کنید با دوستانتان در ارتباط باشید و در کنار همه ی این موارد برای خود یک اکانت اینستاگرام پر بازدید ایجاد کنید امروز در این مقاله قصد داریم تمامی موارد مربوط به کامنت اینستاگرام از جمله تنظیمات کامنت اینستاگرام، لایک کردن کامنت در اینستاگرام و … بپردازیم.

چند نوع کامنت در اینستاگرام داریم؟

کامنت ها در اینستاگرام یک نوع می باشد ولی در خرید آن به صورت متفاوت می باشد. اگر دقت کرده باشید کامن ها در اینستاگرام میتوانید مثبت و منفی باشد و باب میل شما نباشد اما در خرید آن میتوان از کامنت های زیادی نام برد که کامنتی که شما در اینستاگرام دریافت می کنید کامنت رندوم یا همان تصادفی می باشد که هرکسی نظر متفاوتی برای شما ثبت میکند و میتوان از جذابترین کامنت ها به کامنت ایموجی اشاره کرد اما اگر به دنبال این هستید که نظر خودتان با پیج های سایر افراد برای پست شما ثبت شود بهترین کامنت سفارشی می باشد و اگر میخواهید از شما تعریف کنند بهترین کامنت تعریفی است که قیمت کمتری نسبت به کامنت سفارشی خواهد داشت.

خرید کامنت اینستاگرام کجاست

اگر از کاربران قدیمی اینستاگرام هستید با محل و آیکون کامنت در اینستاگرام آشنایی دارید اما برای کاربران جدید اینستاگرام که این روز ها نیز بیشتر از قبل درحال اضافه شدن به اینستاگرام هستندشاید آشنایی کافی باقسمت دایرکت اینستاگرام نداشته باشند. همانطورکه در مطالب بالااشاره کردیم برای ورود به بخش افزایش کامنت تعریفی باید وارد یک پست در اینستاگرام شده و سپس آیکون مربوط به کامنت یا همان نظرات را لمس کنید تا وارد بخش کامنت در اینستاگرام بشوید بعد از ورود به بخش کامنت یک پست در اینستاگرام وارد صفحه میشویم که به احتمال بالا نظراتی را با خود به همراه دارد همانطور که ۴ کامنت در زیر پست مربوطه وجود دارد که شما میتوانید به این نظرات پاسخ داده آن ها را لایک کرده یا خودتان یک نظر جداگانه ارسال کنید و حتی میتوانید این پست را به اشتراک بگذارید که به همه ی این موارد خواهیم پرداخت.

ارسال کامنت (نظر)

خرید کامنت

اگر قصد پاسخ به نظرات موجود را دارید کافی است نوشته reply در زیر کامنت مد نظر را لمس کرده و سپس نظر خود را نوشته و آن را ارسال کنید.

لایک کامنت

این ویزگی جدیدا به بخش کامنت اینستاگرام اضافه شده در واقع با لایک کردن کامنت مربوطه به نوعی آن خرید کامنت لایک را تایید و یا به آن اظهار نظر علاقه نشان میدهید که برای لایک کردن یک کامنت باید آیکون کوچک قلب در روبروی  هر کامنت را لمس کنید حتی میتوانید نظرات خود را بعد از ارسال لایک کنید.

اشتراک گذاری کامنت

با لمس آیکون اشتراک گذاری که در بالا سمت راست صفحه کامنت در اینستاگرام وجود دارد شما میتوانید پست مربوطه را به دوستان و یا هر اکانت دیگری ارسال کنید و یا حتی میتوانید پست مربوطه در استوری خود به اشتراک بگذارید.

تنظیمات کامنت اینستاگرام

برای ورود به تنظیمات کامنت اینستاگرام کافی ایست وراد صفحه پروفایل اینستاگرام خود شده و سپس آیکون سه خط در بالا قسمت راست صفحه را لمس و سپس نوشته setting در پایین صفحه را لمس کنید تا به بخش تنظیمات اینستاگرام خود وارد شده باشید. اما برای ورود به بخش تنظیمات کامنت اینستاگرام باید گزینه “comment controls” را انتخاب کنید.

بستن کامنت در اینستاگرام

بستن کامنت در اینستاگرام یکی از مهم ترین بخش هایی میباشد که ممکن است برای هر ادمین در اینستاگرام به آن نیاز پیدا کند به طور کلی قابلیت کامنت گذاری و یا همان ارائه نظرات در هر شبکه اجتماعی حرف اول را میزند اینستاگرام هم از این قاعد مستثناء نبوده و یکی از جذاب ترین و پر تنش ترین بخش های خود را به قسمت کامنت ها مدیون میباشد. به دلیل این که ویژگی کامنت گذاری در اینستاگرام گاهی پرتنش و غیر قابل کنترل میشود به تازگی اینستاگرام قابلیت جدید بستن کامنت در اینستاگرام را فعال کرده تا هر ادمین اکانت اینستاگرام به هر دلیلی که میخواهد ارسال نظرات به پست های خود و یا چندی از پست های خاص خود را ببند به راحتی بتواند قسمت کامنت گذاری پست های خود را بسته و یا محدود کند، ویژگی تازه بستن کامنت در اینستاگرام میتواند برای هر اکانت اینستاگرام نیاز بشود از این رو ما امروز میخواهیم چگونگی بستن کامنت در اینستاگرام را برایتان آموزش دهیم.

فعالیت در سایر شبکه های اجتماعی

اگر در سایر شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام فعالیت دارید میتوانید از طریق بخش ممبر تلگرام در سایت ما (فالوسین) مراجعه کنید و یک گام بلند برای نزدیک شدن به اهداف خود بردارید تا بتوانید با سرعت تمام به خواسته های برسید.

کلام پایانی

کامنت در اینستاگرام یکی از چالش برانگیز ترین بخش های اینستاگرام میباشد ما امروز نحوه ارسال کامنت پاسخ تنظیمات کامنت اینستاگرام و مدیریت کامنت های دریافتی اکانت را بررسی و گوشزد کردیم امیدواریم با مطالعه این پست شناخت کافی در استفاده از بخش کامنت اینستاگرام پیدا کرده باشید برای آشنایی با دیگر بخش اینستاگرام نیز میتوایند وبلاگ ما را مطالعه و دانسته های خود را به اشتراک بگذارید.

 

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.