خرید لایک

منظور از خرید لایک اینستاگرام چیست

خرید لایک

خرید لایک like به معنی دوست داشتن و یا پسندیدن است درواقع زمانی که شما یک پست را در اینستاگرام like می‌ کنید درواقع علاقه‌ ی خود را نسبت به آن پست از طریق عمل لایک کردن نشان می‌ دهید. امروزه ما “عبارت لایک داری و یا بیگ like” را زیاد از اطرافیانمان و افراد گوناگونی می‌ شنویم. معمولا زمانی که ما کاری را که آن‌ ها دوست دارند و یا باب میلشان باشد انجام بدهیم از این عبارت استفاده می‌کنند. پس با این اوصاف دریافتیم عمل لایک کردن پست‌های اینستاگرامی فید بک علاقه‌ ی ما نسبت به محتوای و مفهوم پست به اشتراک گذاشته شده است.

خرید لایک اینستاگرام چه کاربردی دارد

لایک اینستاگرام در حال حاضر جزو مواردی به حساب می آید که برای افراد نشانه ای از تایید شدن در کارشان دارد . به نوعی اصلی ترین ویژگی که در اینستاگرام منجر به تعامل همیشگی کاربران با یکدیگر می‌ شود، قابلیت مشاهده پست‌ها، like و ثبت کامنت در اینستاگرام است. اینستاگرام در این راستا سبکی منحصر به فرد را ایجاد کرده و به نوعی از طریق عکس و ویدیو مابین کاربران تعامل اصلی را ایجاد می‌ کند. هر کاربر در اینستاگرام قادر به ارسال ویدیو و عکس خواهد بود سایر کاربران این ویدیوها و عکس‌های ارسالی را مشاهده و در صورت تمایل آن‌ ها را لایک کرده و یا به ثبت کاملا در زیر آن‌ها می‌ پردازند.

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست

یکی از دلایل اصلی اینکه like یک تصویر یا ویدیو دارای اهمیت است این است که، وقتی یک کاربر آن پست را میبیند ، معمولا اول تصویر توجه وی را جلب کرده و سپس به تعداد like آن پست یا تصویر نگاه میکند. اگر تعداد لایک های آن پست زیاد باشد باعث میشود تا کابر تمایل پیدا کند تا به پروفایل آن پیج سر بزند و بقیه پست های آن را ببیند و حتی ممکن است باعث شود تا آن پیج را فالوو کند. وهمچنین شما با میتوانید به صورت حرفه ای اتو لایک باکیفیت خریداری کنید برای پست هایی که در آینده به اشتراک میگذارید. در یک بررسی کای میتوان اینگونه نتیجه گرفت که ، تعداد لایک های زیاد یک پست در اینستاگرام نشان دهنده جذابیت آن پست است و این یعنی توانسته است توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند .از طرف دیگر یکی از پارامترهای مهم الگوریتم اینستاگرام، like است.
‌‌

شاید این سوال در سرتان باشد که لایک IGTV به چه گونه ای می باشد؟

تلویزیون یا همان IGTV به تازه در اینستاگرام آمده است و کاربران میتوانند پست های خود را که تایم زیادی دارند به اشتراک بگذارند
اما دریافت لایک از این گزینه سخت است چراکه کاربران وقت این را ندارند که یک پست 10 دقیقه ای را ببینید و بخاطر همین به راحتی از کنار آن عبور میکنند. و تنها چاره ی بی دردسر خرید لایک واقعی IGTV  می باشد که به شما کمک میکند که سریعتر به اهدافتادن دست یابید.

الگوریتم اینستاگرام در مورد لایک چگونه است؟

فرش کنید پیچ اینستاگرام شما تعداد فالور دارد . ما این تعداد را ۲۰ هزار نفر فرض میکنیم . وقتی شما یک پست را منتشر میکنید این پست برای همه ۲۰ هزار نفر ارسال نمیشود و همه آنها نمیتوانند این پست را ببینند .

اینستاگرام براساس الگوریتم خود در ابتدای انتشار یک پست توسط شما ، آن را تنها به ۱۰ درصد از فالورهای شما نشان میدهد . اگر در ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ابتدایی عکس العمل این ده درصد از فالورهای شما به پست ارسالی مثبت باشد اینستاگرام آن را به فالورهای بیشتری نشان میدهد . پس همه چیزبستگی  به همان تعداد لاین و کامنتی دارد که در ۳۰ دقیقه اول انتشار پست شما از طرف آن ده درصد انجام میشود . اگر بازخورد آنها مثبت باشد پشت شما حتی میتواند در صفحه اکسپلور اینستاگرام هم نشان داده شود که خود یک فرصت عالی برای دیده شدن است .
‌‌

واقعیت لایک در شبکه های اجتماعی

اما این همه واقعیت نیست چراکه تعداد زیاد لایک یا فالوور (دنبال کننده)، نشانه دوست داشتنی بودن و اهمیت فرد، یا اهمیت مطلب فرد برای دیگران نیست. چرا که لایک کردن امروزه به یک بده بستان تبدیل شده است و دیگران شما را like می کنند تا like شوند. بسیاری از افراد، فقط دیگران را like می کنند تا به خود خواهی متهم نشوند و خیلی از پست هایی که لایک می شوند، اصلا خوانده نمی شوند !!
‌‌

چرا لایک ها نشان دهنده اهمیت و دوست داشته شدن نیست؟

خرید لایک

با یک مثال ساده می توان به حقیقت موضوع دست یافت، اگر فردی در اینستاگرام فقط ۱۰۰ نفر را فالوو یا دنبال کند و هر کدام در روز دست کم یک پست بگذارند ( برخی افراد گاه تا ۷- ۸ پست در روز ارسال می کنند) این فرد با حداقل ۱۰۰ پست مواجه خواهد شد و اگر فقط برای خواندن هر پست یک دقیقه نیاز باشد تقریبا یک ساعت و چهل دقیقه طول خواهد کشید تا فرد بتواند مطالب ارسال شده توسط دوستانش را بخواند. معلوم است که این فرد  فرصت نخواهد کرد تک تک پست های دوستانش را بخواند و از روی رضایت یا پسندیدن، آن را like کند. بنابراین فقط پست ها را بی وقفه پشت سرهم و بدون خواندن لایک می کند تا فقط فالوور هایش را از دست ندهد!) حال چاره چیست؟ برای حل این مشکل شما میتوانید از سرویس خرید لایک واقعی استفاده و دیگر نیاز به لایک های دیگران نداشته باشید.
‌‌

کاربرد لایک در اینستاگرام

در عصر تکنولوژی محور ما که همه چیز به طور کلی تغییر کرده است، کسب کار‌های سنتی نیز جای خود را به کسب کار‌های مجازی که در محیط‌ هایی مانند اینستاگرام صورت می‌ گیرد داده‌ اند، مهم‌ ترین شاخصه در رشد و موفقیت این نوع کسب کارها بالا بودن تعداد like و فالوور‌های یک پیج است. با به وجود آمدن چنین مسئله‌ ای فالوسین به شما توصیه می‌ کند با خرید و افزایش لایک واقعی هرچه زودتر قدمی بلند در راستای موفقیت خود بردارید.
‌‌

اهمیت خرید لایک خارجی در اینستاگرام چیست؟

یکی از پارامتر‌های جذاب اینستاگرام قابلیت like کردن است. زمانی که فردی تصمیم می‌ گیرد صفحه‌ ی اینستاگرامی را فالو کند، قبل از هر چیزی به سراغ پست‌ هایی که درون آن پیج به اشتراک گذاشته شده می‌ رود و اولین نکته‌ ای که توجه کاربر را به سوی خود جلب می‌ کند تعداد لایک‌ هایی است که پست‌ های آن پیج خورده باشد. گاهی اوقات پیش می‌ آید درصورت پایین بودن تعداد like‌ پست‌ های آن از فالو کردن پیج مد نظرصرف نظر کند. همین امر دغدغه‌ ی بسیار زیادی را برای مدیران به ارمغان آورده است، به طوری که آنان به افزایش لایک بین المللی روی آورده‌اند. تا از این طریق بتوانند گامی موثر در جهت تحقق اهداف خود بردارند.
‌‌

چه تاثیری بر روی کسب و کار‌ها دارد؟

شما با اقدام افزایش لایک واقعی به برای پیجتان، پست‌های خود را صاحب تعداد بالایی لایک می‌ کنید که همین عامل به اصلی ترین بهانه برای تمایل کاربران برای دنبال کردن پیج اینستاگرامی شما خواهد شد. این اتفاق به نظر ساده، کمک شگفت‌آوری به شما در رونق گرفتن کسب و کار‌هایتان می‌ کند و باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما و افزایش بازید در پیج شما می شود. چراکه با زیاد شدن فالوورتان محصولاتتان در عرض مدت کوتاهی به جمع کثیری از افراد جامعه معرفی خواهد شد.

سخن آخر

طبق بیاناتی که در طول مقاله داشتیم مهم‌ترین عاملی که به بهتر دیده شما و رونق گرفتن کسب و کار‌هایتان در فضای مجازی کمک می‌کند، بالا بودن تعداد like ‌هایی است که هر پست از آن خود کرده باشد، این قضیه مدیران پیج‌های تجاری اینستاگرام را واداشت تا با خرید لایک ارزان برای پست‌های خود رنگ و بوی تازه‌ای را به کسب و کار‌های خود بدهند. و در اخر فالووسین به شما عزیزان پیشنهاد میکند با در پیش گرفتن این استراتژی (خرید فالوور و خرید لایک ارزان اینستاگرام) در بیزینس مجازی محور خود بهتر از قبل بدرخشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.