آنچه که از فالوسین باید بدانید 

_

فالوسین ساخته شده از یک تیم کاملا حرفه ای در زمینه ارائه دادن خدمات برای شبکه های اجتماعی با سابقه ی درخشان از سال 94 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و امروزه توانسته خود را به تمامی کاربران اثبات کند و همچنان مورد پسند تمامی افراد می‌باشد. برای همین است که به ما می‌گویند بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سایت خدمات رسانی شبکه‌های اجتماعی.

خلاصه‌ای از تاریخچه فالوسین
از اول تا به الان

فالوسین ساخته شده از دهه 1394 تا به امروز یعنی 1399 که فعالیتی ویژه در ارائه دادن خدمات شبکه های اجتماعی دارد. این سایت باعث محبوبیت و سلبریتی شدن افراد بی شماری شده است که امروزه به کمک سایت ما درآمد غیر قابل تصوری دارند، فالوسین از ابتدای مسیر به دنبال رضایت مشتری بوده تا که محبوبیتش بیشتر شود و امروزه توانسته به خواسته ی خود برسد و در بین عزیزانی که از سایت ما خرید میکنند رضایت کامل دریافت کرده ایم.

90%

کیفیت محصولات

97%

رضایت مشتری

86%

پیشرفت فالوسین

92%

تجربیات تیم ما

یکی از بزرگترین ویژگی های فالوسین رضایت مشتریان به حساب می آید که تیم فالوسین سخت در تلاش است که مشتریان خود را از پکیج های ارائه داده شده راضی نگهدارد. فالوسین با تلاش بسیار توانسته است بهترین ویژگی ها را در ارائه خدمات رسانی شبکه های اجتماعی دریافت کند و امروزه با سختی های بسیار می خواهد هم چنان آسودگی را برای شما به ارمغان آورد و تا به همین الان به این خواسته ی خود رسیده و از هیچگونه تلاشی در این خصوص چشم پوشی نکرده و هر روز به موفقیت های بیشتری نزدیک شده تا که بتواند همچنان جایگاه خود را حفظ کند.

5+سال تجربه
79+درصد فروش خدمات اینستاگرام
21+درصد فروش خدمات تلگرام
97%رضایت مشتری